W roku 2018 wystartowaliśmy 121 razy.

Przeglądasz wyniki indywidualne. Zapraszamy do dodania swojego wyniku na zawodach.


GP ŻOLIBORZA Bieg 3

GP ŻOLIBORZA Bieg 3 Strona organizatora
Data: 23.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 10 111 5:21 / 11,22 00:53:28

Warsaw Track Cup 2018 #1

Warsaw Track Cup 2018 #1 Strona organizatora
Data: 23.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 0,4 0 2:42 / 22,15 00:01:05
Krzysztof Prędota 0,4 0 2:42 / 22,15 Życiówka 00:01:05
Joanna Trzaskowska 0,4 0 3:12 / 18,7 00:01:17
Marlena Dziedzic 0,4 0 3:48 / 15,82 00:01:31
Andrzej Ignatowicz 0,8 0 2:59 / 20,14 00:02:23
Joanna Trzaskowska 0,8 0 3:34 / 16,84 Życiówka 00:02:51
Marlena Dziedzic 0,8 0 4:19 / 13,91 00:03:27

XXII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie

XXII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 9 3:38 / 16,53 Życiówka 01:16:34

Salomon Ultra Trail Hungary

Salomon Ultra Trail Hungary Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 112 83 10:06 / 5,94 Życiówka 18:51:39

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE)

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE) Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 42,195 320 7:56 / 7,56 05:34:48
Grzegorz Gancarz 42,195 319 7:56 / 7,56 05:34:48

VIII Półmaraton Szelkowski

VIII Półmaraton Szelkowski Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 21,0975 5 5:42 / 10,52 02:00:20

Parkrun Warszawa-Ursynów #168

Parkrun Warszawa-Ursynów #168 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:30 / 17,14 00:17:30

Parkrun Jabłonna #92

Parkrun Jabłonna #92 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 12 4:43 / 12,7 00:23:37
Joanna Trzaskowska 5 25 5:10 / 11,61 00:25:50
Marlena Dziedzic 5 37 5:42 / 10,53 00:28:30

Parkrun Warszawa-Praga #258

Parkrun Warszawa-Praga #258 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:42 / 16,2 00:18:31

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Warszawska Olimpiada Młodzieży Strona organizatora
Data: 17.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 1,5 10 3:44 / 16,07 Życiówka 00:05:36

Monte Kazura #2

Monte Kazura #2 Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 11 4:53 / 12,3 00:24:23

Bieg do Herbacianego Domku #83

Bieg do Herbacianego Domku #83 Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 12 5:36 / 10,73 00:55:56

PIĄTKA Z WAJSÓWNĄ

PIĄTKA Z WAJSÓWNĄ Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 1 4:36 / 13,02 00:23:02

Białystok 5k City Run

Białystok 5k City Run Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 5 53 4:16 / 14,04 00:21:22

I Triathlon Nadwiślański

I Triathlon Nadwiślański Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 2,5 5 4:45 / 12,64 Życiówka 00:11:52
Andrzej Ignatowicz 2,5 6 4:45 / 12,62 00:11:53

Maraton Lubelski

Maraton Lubelski Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 42,195 142 5:24 / 11,1 03:48:11

Bieg Łomianek

Bieg Łomianek Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 9 3:39 / 16,42 00:36:33
Agnieszka Kulesza 10 0 5:23 / 11,15 00:53:50

PKO Białystok Półmaraton

PKO Białystok Półmaraton Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 21,0975 1596 5:46 / 10,4 02:01:44
Marlena Dziedzic 21,0975 1656 5:50 / 10,28 02:03:05

VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock

VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 20 4:34 / 13,13 00:45:41

VI Bieg Łosia 17,4 km

VI Bieg Łosia 17,4 km Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 17,4 54 5:13 / 11,49 Życiówka 01:30:54

Parkrun Jabłonna nr 91

Parkrun Jabłonna nr 91 Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 5 4:20 / 13,84 00:21:41
Radek Gozdek 5 8 4:31 / 13,26 00:22:37
Joanna Trzaskowska 5 13 4:49 / 12,45 00:24:06
Marlena Dziedzic 5 32 5:51 / 10,24 00:29:17

BohaterRun

BohaterRun Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 10 50 5:19 / 11,3 Życiówka 00:53:06

Sztafeta Maratońska Ekiden

Sztafeta Maratońska Ekiden Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 19 3:59 / 15,08 00:39:47

GP ŻOLIBORZA Bieg 2

GP ŻOLIBORZA Bieg 2 Strona organizatora
Data: 09.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 10 96 5:17 / 11,35 Życiówka 00:52:53

18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (atest PZLA)

18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 06.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 1,609 13 3:14 / 18,57 00:05:12
Marlena Dziedzic 1,609 104 4:42 / 12,76 00:07:34

parkrun Warszawa-Żoliborz # 211

parkrun Warszawa-Żoliborz # 211 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 20 4:26 / 13,54 00:22:09
Joanna Trzaskowska 5 28 4:46 / 12,58 00:23:51

parkrun Jabłonna #90

parkrun Jabłonna #90 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 17 5:00 / 12 00:25:00

Parkrun Ełk #83

Parkrun Ełk #83 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:35 / 16,73 00:17:56

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 5,3 2 4:41 / 12,8 Życiówka 00:24:51

7 Bieg z Maskotką

7 Bieg z Maskotką Strona organizatora
Data: 03.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Amelia Trzaskowska 0,7 0 4:41 / 12,79 Życiówka 00:03:17
Natalia Ignatowicz 0,7 0 7:43 / 7,78 Życiówka 00:05:24

28. BiegKonstytucji 3 Maja

28. BiegKonstytucji 3 Maja Strona organizatora
Data: 03.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 401 4:23 / 13,68 00:21:56
Joanna Trzaskowska 5 889 4:48 / 12,48 00:24:02
Andrzej Ignatowicz 5 1160 4:59 / 12,05 00:24:54
Kuba Ignatowicz 5 1336 5:06 / 11,78 00:25:28
Anna Gruzd 5 1948 5:24 / 11,1 00:27:02
Marlena Dziedzic 5 2282 5:35 / 10,75 00:27:54

VI Bieg Flagi

VI Bieg Flagi Strona organizatora
Data: 02.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 10 458 5:35 / 10,74 00:55:53

Półmaraton Chełmżyński

Półmaraton Chełmżyński Strona organizatora
Data: 01.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,4 6 3:47 / 15,84 Życiówka 01:21:03

III Duathlon Garwoliński

III Duathlon Garwoliński Strona organizatora
Data: 01.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,45 4 4:04 / 14,72 Życiówka 00:09:59
Andrzej Ignatowicz 5 3 3:55 / 15,33 00:19:34

Parkrun Jabłonna

Parkrun Jabłonna Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 2 3:55 / 15,35 00:19:33
Anna Gruzd 5 25 5:18 / 11,34 00:26:28
Agnieszka Kulesza 5 26 5:18 / 11,32 00:26:30

Parkrun Pruszków #184

Parkrun Pruszków #184 Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:34 / 16,84 00:17:49

Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów 10000m

Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów 10000m Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 10 17 4:35 / 13,11 00:45:47

Bieg do Herbacianego Domku #82

Bieg do Herbacianego Domku #82 Strona organizatora
Data: 25.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 16 4:59 / 12,05 00:49:47

Indoor Triathlon Holmes Place - Finał

Indoor Triathlon Holmes Place - Finał Strona organizatora
Data: 24.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:54 / 15,38 00:19:30

Namur International Marathon

Namur International Marathon Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 954 6:19 / 9,51 04:26:16

Bieg Oshee 10km

Bieg Oshee 10km Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 2013 4:53 / 12,28 00:48:51
Marlena Dziedzic 10 3256 5:16 / 11,38 00:52:43
Andrzej Ignatowicz 10 3925 5:27 / 11 00:54:32

ORLEN Warsaw Marathon 2018

ORLEN Warsaw Marathon 2018 Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 42,195 83 4:02 / 14,89 Życiówka 02:49:59
Łukasz Niewiński 42,195 177 4:13 / 14,21 Życiówka 02:58:09
Krzysztof Prędota 42,195 797 4:53 / 12,27 03:26:21
Agnieszka Kulesza 42,195 0 6:16 / 9,56 Życiówka 04:24:43

Niepokorny Mnich

Niepokorny Mnich Strona organizatora
Data: 21.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Warszawa Praga #254

Parkrun Warszawa Praga #254 Strona organizatora
Data: 21.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 5 3:44 / 16,04 00:18:42
Bartosz Prędota 5 26 4:35 / 13,07 00:22:57
Marlena Dziedzic 5 42 5:15 / 11,42 00:26:16

Bieg do Herbacianego Domku #81

Bieg do Herbacianego Domku #81 Strona organizatora
Data: 18.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 13 4:58 / 12,07 00:49:42

Setka Stulecia Piątka z Walasiewicz

Setka Stulecia Piątka z Walasiewicz Strona organizatora
Data: 18.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 4 4:46 / 12,59 00:23:50
Zuzanna Dziedzic 5 14 5:36 / 10,71 00:28:01
Marlena Dziedzic 5 15 5:38 / 10,66 00:28:09
Ewa Gulkowska 5 16 5:41 / 10,57 00:28:23

VIII Łomża Półmaraton

VIII Łomża Półmaraton Strona organizatora
Data: 15.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 1 3:53 / 15,42 01:22:04

Bieg SGH

Bieg SGH Strona organizatora
Data: 15.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zuzanna Dziedzic 1 34 5:15 / 11,43 Życiówka 00:05:15
Bartosz Prędota 5 160 4:29 / 13,4 00:22:23
Zbigniew Mamla 5 282 5:02 / 11,91 00:25:11
Iwona Stańczak 5 352 5:19 / 11,3 Życiówka 00:26:33
Elżbieta Cichońska 5 404 5:30 / 10,91 00:27:30
Marlena Dziedzic 5 566 5:57 / 10,08 00:29:46
Łukasz Niewiński 10 19 3:51 / 15,58 Życiówka 00:38:31
Elżbieta Cichońska 10 314 5:30 / 10,9 00:55:02
Piotr Smoleński 5 412 11:55 / 5,03 00:59:35
Rafał Kiliański 10 413 5:58 / 10,07 00:59:36

V Bieg Wąskotorowy Józefów

V Bieg Wąskotorowy Józefów Strona organizatora
Data: 14.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkun Żoliborz

Parkun Żoliborz Strona organizatora
Data: 14.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 26 4:25 / 13,58 00:22:05
Joanna Trzaskowska 5 38 4:43 / 12,72 00:23:35
Kuba Ignatowicz 5 49 4:52 / 12,32 Życiówka 00:24:21
Andrzej Ignatowicz 5 50 4:52 / 12,31 00:24:22
Anna Gruzd 5 56 5:02 / 11,94 00:25:08
Marlena Dziedzic 5 70 5:21 / 11,21 00:26:45

Artis Inddor Triathlon - Super Sprint

Artis Inddor Triathlon - Super Sprint Strona organizatora
Data: 12.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3 4 3:57 / 15,21 00:11:50

GP Żoliborza Bieg 1

GP Żoliborza Bieg 1 Strona organizatora
Data: 11.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 4,8 115 5:39 / 10,61 Życiówka 00:27:09
Marlena Dziedzic 4,8 155 6:04 / 9,88 Życiówka 00:29:09

Schneider Electric Marathon de Paris

Schneider Electric Marathon de Paris Strona organizatora
Data: 08.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 25982 6:27 / 9,3 04:32:11

Wieliszewski Crossing wiosna

Wieliszewski Crossing wiosna Strona organizatora
Data: 08.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 12,5 6 3:54 / 15,38 Życiówka 00:48:46
Radek Gozdek 12,5 7 4:03 / 14,8 Życiówka 00:50:41
Agnieszka Żuraniewska 12,5 4 4:47 / 12,56 Życiówka 00:59:42
Joanna Trzaskowska 12,5 10 5:30 / 10,92 Życiówka 01:08:41
Agnieszka Kulesza 12,5 0 6:09 / 9,75 Życiówka 01:16:56
Anna Gruzd 12,5 35 6:10 / 9,74 Życiówka 01:17:02
Marlena Dziedzic 12,5 39 6:12 / 9,68 Życiówka 01:17:31

Kierunek Ultra Hańcza 18', Turtul

Kierunek Ultra Hańcza 18', Turtul Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 63 50 7:26 / 8,07 Życiówka 07:48:16
Przemek Romanów 63 55 7:28 / 8,04 Życiówka 07:49:59

Półmaraton Leśny na Żarcie

Półmaraton Leśny na Żarcie Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 5 3:57 / 15,17 01:23:26
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 5:47 / 10,36 02:02:11

Parkrun Żoliborz #207

Parkrun Żoliborz #207 Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 3 3:47 / 15,86 00:18:55
Piotr Smoleński 5 26 5:30 / 10,91 00:27:30
Marlena Dziedzic 5 30 5:39 / 10,61 00:28:16
Łukasz Klaś 5 33 5:41 / 10,56 00:28:24

parkrun Jabłonna # 86

parkrun Jabłonna # 86 Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 16 5:19 / 11,28 00:26:36

Bieg do Herbacianego Domku #80

Bieg do Herbacianego Domku #80 Strona organizatora
Data: 04.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 1 3:46 / 15,93 00:37:40

Strona organizatora
Data: 01.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Kraków #252

parkrun Kraków #252 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 5 3:32 / 16,95 00:17:42

Parkrun Żoliborz #206

Parkrun Żoliborz #206 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 19 4:22 / 13,74 00:21:50
Marlena Dziedzic 5 38 5:37 / 10,68 00:28:05
Piotr Smoleński 5 39 5:37 / 10,68 00:28:06
Krzysztof Prędota 5 40 5:38 / 10,66 00:28:08

Parkrun Warszawa-Praga #251

Parkrun Warszawa-Praga #251 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 5 1 3:34 / 16,84 00:17:49

Parkrun Jabłonna Nr 85

Parkrun Jabłonna Nr 85 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:01 / 14,91 00:20:07
Zbigniew Mamla 5 5 4:21 / 13,81 00:21:43
Joanna Trzaskowska 5 14 5:03 / 11,88 00:25:15
Agnieszka Kulesza 5 0 6:01 / 9,96 00:30:07

Bieg do Herbacianego Domku #79

Bieg do Herbacianego Domku #79 Strona organizatora
Data: 28.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 5 4:22 / 13,75 00:43:38

Półmaraton Warszawski

Półmaraton Warszawski Strona organizatora
Data: 25.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 21,0975 81 3:37 / 16,59 Życiówka 01:16:18
Łukasz Klaś 21,0975 143 3:44 / 16,04 Życiówka 01:18:55
Radek Gozdek 21,0975 210 3:47 / 15,85 01:19:51
Łukasz Niewiński 21,0975 280 3:52 / 15,5 Życiówka 01:21:41
Robert Wlodkowski 21,0975 524 4:02 / 14,88 Życiówka 01:25:04
Dariusz Trzaskowski 21,0975 734 4:10 / 14,38 01:28:01
Krzysztof Prędota 21,0975 1342 4:23 / 13,67 01:32:38
Agnieszka Żuraniewska 21,0975 2186 4:38 / 12,95 Życiówka 01:37:43
Zbigniew Mamla 21,0975 2487 4:42 / 12,77 01:39:06
Marek Antczak 21,0975 3462 4:57 / 12,11 01:44:34
Zbigniew Araźny 21,0975 3940 4:59 / 12,05 01:45:05
Rafał Świć 21,0975 6202 5:22 / 11,19 01:53:07
Anna Gruzd 21,0975 8109 5:44 / 10,45 Życiówka 02:01:05
Agnieszka Kulesza 21,0975 8642 5:52 / 10,24 02:03:40
Marlena Dziedzic 21,0975 8811 5:55 / 10,15 02:04:42
Ewa Gulkowska 21,0975 9914 6:12 / 9,68 02:10:46
Krzysztof Smyk 21,0975 10082 6:15 / 9,59 Życiówka 02:11:57

parkrun Jabłonna # 84

parkrun Jabłonna # 84 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:07 / 14,6 00:20:33
Joanna Trzaskowska 5 13 5:14 / 11,45 00:26:12

Parkrun Warszawa-Praga #250

Parkrun Warszawa-Praga #250 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 94 6:29 / 9,25 00:32:25

parkrun Warszawa-Zoliborz # 205

parkrun Warszawa-Zoliborz # 205 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 19 4:41 / 12,79 00:23:27
Piotr Smoleński 5 34 5:38 / 10,65 00:28:10

Bieg do Herbacianego Domku #78

Bieg do Herbacianego Domku #78 Strona organizatora
Data: 21.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 7 4:38 / 12,95 00:46:20
Łukasz Klaś 10 8 4:38 / 12,94 00:46:23

Indoor Triathlon Holmes Place #5

Indoor Triathlon Holmes Place #5 Strona organizatora
Data: 20.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 7 4:16 / 14,08 00:21:18

City Trail 6

City Trail 6 Strona organizatora
Data: 18.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 25 3:43 / 16,16 00:18:34
Zbigniew Araźny 5 33 3:52 / 15,52 00:19:20
Zbigniew Mamla 5 106 4:21 / 13,79 00:21:45
Agnieszka Żuraniewska 5 117 4:23 / 13,68 00:21:56
Radek Gozdek 5,01 159 4:40 / 12,85 00:23:24
Anna Gruzd 5 239 5:06 / 11,76 00:25:31
Marlena Dziedzic 5 342 5:50 / 10,29 00:29:09

Parkrun Jablonna # 83

Parkrun Jablonna # 83 Strona organizatora
Data: 17.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:18 / 13,96 00:21:29
Andrzej Ignatowicz 5 5 4:48 / 12,49 00:24:01

parkrun Warszawa-Ursynow # 159

parkrun Warszawa-Ursynow # 159 Strona organizatora
Data: 17.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 36 5:13 / 11,51 00:26:04
Krystian Kochanek 5 38 5:13 / 11,49 00:26:06

Bieg do Herbacianego Domku #77

Bieg do Herbacianego Domku #77 Strona organizatora
Data: 14.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 4 4:19 / 13,9 00:43:10

Setka Stulecia Piątka z Marusarzem

Setka Stulecia Piątka z Marusarzem Strona organizatora
Data: 14.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 3 4:47 / 12,53 00:23:57
Zuzanna Dziedzic 5 6 5:22 / 11,19 Życiówka 00:26:48
Marlena Dziedzic 5 7 5:25 / 11,07 00:27:06

10 Miles de Charleroi

10 Miles de Charleroi Strona organizatora
Data: 11.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 16 488 5:37 / 10,67 01:29:59

Bieg Kazików

Bieg Kazików Strona organizatora
Data: 11.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 10 185 4:21 / 13,8 Życiówka 00:43:29

parkrun Jablonna # 82

parkrun Jablonna # 82 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:08 / 14,54 00:20:38

parkrun Poznań #294

parkrun Poznań #294 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 92 5:17 / 11,35 00:26:26

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 5

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 5 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 6 3:46 / 15,94 00:37:41

38 Półmaraton Wiązowski

38 Półmaraton Wiązowski Strona organizatora
Data: 04.03.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 18 3:38 / 16,53 01:16:36
Łukasz Niewiński 21,0975 110 4:09 / 14,46 01:27:34
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 5:27 / 11 01:55:04

Spa Francorchamps Run

Spa Francorchamps Run Strona organizatora
Data: 03.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 36 6:46 / 8,86 04:45:45

parkrun Jabłonna # 81

parkrun Jabłonna # 81 Strona organizatora
Data: 03.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:11 / 14,32 00:20:57
Zbigniew Mamla 5 6 4:22 / 13,75 00:21:49
Przemek Romanów 5 8 4:34 / 13,16 00:22:48
Radek Gozdek 5 14 4:53 / 12,3 00:24:24
Joanna Trzaskowska 5 20 5:11 / 11,58 00:25:54

Bieg do Herbacianego Domku #75

Bieg do Herbacianego Domku #75 Strona organizatora
Data: 28.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 9 4:46 / 12,6 00:47:37

Setka Stulecia Piątka z Jędrzejowską

Setka Stulecia Piątka z Jędrzejowską Strona organizatora
Data: 28.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zuzanna Dziedzic 5 11 5:47 / 10,38 00:28:54
Marlena Dziedzic 5 12 5:47 / 10,37 00:28:56

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 4

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 4 Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 7 3:44 / 16,07 00:37:22
Zbigniew Mamla 10 109 4:37 / 12,98 00:46:14

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80+, Supraśl

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80+, Supraśl Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 83 43 7:35 / 7,91 Życiówka 10:29:50

Parkrun Jablonna # 80

Parkrun Jablonna # 80 Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:25 / 13,58 00:22:05

Indoor Triathlon Holmes Place #4

Indoor Triathlon Holmes Place #4 Strona organizatora
Data: 20.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:48 / 15,8 00:18:59

City Trail 5

City Trail 5 Strona organizatora
Data: 18.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5,01 15 3:32 / 17,02 00:17:40
Zbigniew Mamla 5 111 4:18 / 13,98 00:21:28
Agnieszka Żuraniewska 5 118 4:20 / 13,87 00:21:38
Anna Gruzd 5 279 5:03 / 11,87 00:25:16
Marlena Dziedzic 5 448 6:00 / 10 00:30:00

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 3

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 3 Strona organizatora
Data: 17.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 8 3:41 / 16,25 Życiówka 00:36:57
Przemek Romanów 10 140 4:37 / 13,01 00:46:08
Zbigniew Mamla 10 161 4:42 / 12,75 00:47:04

parkrun Warszawa-Żoliborz # 200

parkrun Warszawa-Żoliborz # 200 Strona organizatora
Data: 17.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 9 4:12 / 14,29 00:21:00
Joanna Trzaskowska 5 20 4:42 / 12,75 00:23:32

Strona organizatora
Data: 10.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Warszawa-UBródno #169

Parkrun Warszawa-UBródno #169 Strona organizatora
Data: 10.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:46 / 15,96 00:18:48

Wieliszewski Crossing zima

Wieliszewski Crossing zima Strona organizatora
Data: 04.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 9,6 5 3:50 / 15,64 Życiówka 00:36:50
Radek Gozdek 10 6 3:41 / 16,27 00:36:53
Dariusz Trzaskowski 9,6 34 4:29 / 13,41 Życiówka 00:42:58
Agnieszka Żuraniewska 9,6 3 4:42 / 12,75 Życiówka 00:45:11
Andrzej Ignatowicz 9,6 91 5:01 / 11,98 Życiówka 00:48:06
Joanna Trzaskowska 9,6 11 5:10 / 11,61 Życiówka 00:49:38
Łukasz Jezierski 9,6 0 5:12 / 11,54 Życiówka 00:49:56
Agnieszka Kulesza 9,6 16 5:14 / 11,45 Życiówka 00:50:18
Jan Jezierski 9,6 0 5:27 / 11,02 Życiówka 00:52:16
Anna Gruzd 9,6 39 5:41 / 10,56 Życiówka 00:54:32
Marlena Dziedzic 9,6 68 6:00 / 10 Życiówka 00:57:37

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 2

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 2 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 9 3:45 / 15,99 00:37:34
Przemek Romanów 10 167 4:44 / 12,66 00:47:24
Zbigniew Mamla 10 191 4:48 / 12,49 00:48:03

Parkrun Jabłonna #77

Parkrun Jabłonna #77 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:28 / 13,45 00:22:18
Joanna Trzaskowska 5 14 5:09 / 11,64 00:25:46
Andrzej Ignatowicz 5 15 5:09 / 11,64 00:25:47
Marlena Dziedzic 5 27 5:50 / 10,29 00:29:09

Parkrun Warszawa-Żoliborz #198

Parkrun Warszawa-Żoliborz #198 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 20 4:32 / 13,25 00:22:39

Milano Nord parkrun # 71

Milano Nord parkrun # 71 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 1 3:39 / 16,42 Życiówka 00:18:16

Bieg do Herbacianego Domku #71

Bieg do Herbacianego Domku #71 Strona organizatora
Data: 31.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 9 4:28 / 13,42 00:44:42

IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA

IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA Strona organizatora
Data: 28.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 63 5:23 / 11,14 00:53:52

Parkrun Jablonna nr 76

Parkrun Jablonna nr 76 Strona organizatora
Data: 27.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 8 5:07 / 11,74 00:25:33

XIII Bieg Wedla

XIII Bieg Wedla Strona organizatora
Data: 27.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,4 6 3:35 / 16,73 00:19:22
Marlena Dziedzic 5,4 184 5:32 / 10,85 00:29:51
Marlena Dziedzic 9 334 5:58 / 10,06 Życiówka 00:53:42

Zamieć 24h, Szczyrk

Zamieć 24h, Szczyrk Strona organizatora
Data: 27.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 28,5 202 9:16 / 6,48 Życiówka 04:24:05

Bieg do Herbacianego Domku #70

Bieg do Herbacianego Domku #70 Strona organizatora
Data: 24.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 3 4:41 / 12,82 00:46:48

City Trail 4

City Trail 4 Strona organizatora
Data: 21.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5,01 7 3:37 / 16,61 00:18:06
Agnieszka Żuraniewska 5 69 4:26 / 13,51 00:22:12
Jan Jezierski 5 0 5:10 / 11,61 00:25:51
Anna Gruzd 5 204 5:24 / 11,12 00:26:58

Cajasiete Gran Canaria Marathon

Cajasiete Gran Canaria Marathon Strona organizatora
Data: 21.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 848 7:39 / 7,84 05:22:58

XIII Bieg o Puchar Bielan

XIII Bieg o Puchar Bielan Strona organizatora
Data: 21.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 33 3:39 / 16,44 00:18:15
Zbigniew Mamla 5 576 5:49 / 10,33 00:29:03
Marlena Dziedzic 5 586 5:49 / 10,31 00:29:06

XXXV Bieg Chomiczówki

XXXV Bieg Chomiczówki Strona organizatora
Data: 21.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 15 31 3:40 / 16,39 Życiówka 00:54:54
Łukasz Niewiński 15 75 3:53 / 15,42 Życiówka 00:58:22
Krzysztof Prędota 15 171 4:11 / 14,36 Życiówka 01:02:41
Zbigniew Mamla 15 443 4:44 / 12,66 01:11:05
Marlena Dziedzic 15 843 5:27 / 11,01 Życiówka 01:21:46
Andrzej Ignatowicz 15 845 5:27 / 11 01:21:48

Parkrun Warszawa-Ursynów #151

Parkrun Warszawa-Ursynów #151 Strona organizatora
Data: 20.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 7 4:11 / 14,35 00:20:54

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 1

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 1 Strona organizatora
Data: 20.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 5 3:58 / 15,15 00:39:39
Przemek Romanów 10 100 4:51 / 12,36 00:48:32
Zbigniew Mamla 10 182 5:18 / 11,32 00:53:01

Parkrun Jabłonna #75

Parkrun Jabłonna #75 Strona organizatora
Data: 20.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:30 / 13,31 00:22:32
Joanna Trzaskowska 5 15 5:14 / 11,45 00:26:12

Bieg do Herbacianego Domku #69

Bieg do Herbacianego Domku #69 Strona organizatora
Data: 17.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 4:39 / 12,9 00:46:30

Indoor Triathlon Holmes Place #3

Indoor Triathlon Holmes Place #3 Strona organizatora
Data: 16.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 1 3:59 / 15,06 00:19:55

12. Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

12. Bieg Strona organizatora
Data: 14.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Bieg Noworoczny 2018

Bieg Noworoczny 2018 Strona organizatora
Data: 13.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 7,8 7 3:48 / 15,76 00:29:42
Agnieszka Żuraniewska 7,8 5 4:22 / 13,72 Życiówka 00:34:07
Agnieszka Kulesza 7,8 0 4:47 / 12,55 Życiówka 00:37:18
Marlena Dziedzic 7,8 25 5:20 / 11,24 Życiówka 00:41:39

Parkrun Jabłonna #73

Parkrun Jabłonna #73 Strona organizatora
Data: 06.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 12 4:31 / 13,26 00:22:37
Łukasz Klaś 5 13 4:43 / 12,73 00:23:34
Przemek Romanów 5 45 5:46 / 10,41 00:28:49
Agnieszka Wójcik 5 53 6:43 / 8,92 00:33:37

10Parking Relay

10Parking Relay Strona organizatora
Data: 06.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2 31 3:22 / 17,78 00:06:45
Krzysztof Prędota 2 31 3:38 / 16,51 00:07:16
Agnieszka Żuraniewska 2 31 3:56 / 15,22 00:07:53
Joanna Trzaskowska 2 31 4:14 / 14,17 Życiówka 00:08:28
Marlena Dziedzic 2 31 4:36 / 13,04 Życiówka 00:09:12

Bieg do Herbacianego Domku #67

Bieg do Herbacianego Domku #67 Strona organizatora
Data: 03.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 1 3:52 / 15,54 00:38:36

Bieg Noworoczny

Bieg Noworoczny Strona organizatora
Data: 01.01.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,4 13 3:46 / 15,93 00:20:20
Grzegorz Gancarz 5,4 147 5:11 / 11,57 Życiówka 00:28:00
Marlena Dziedzic 5,4 152 5:12 / 11,52 Życiówka 00:28:07
Krzysztof Prędota 5,4 153 5:12 / 11,52 00:28:07

Zdjęcia reprezentujące biegi nie są własnością strony BieganieTarchomin.pl i pochodzą z automatycznego wyszukiwania obrazów na google. Po najechaniu myszką na obraz wyświetlany jest adres pochodzenia zdjęcia.

Dodaj swój wynik z zawodów

Bieganie Warszawa Białołęka TarchominPochwal się swoim wynikiem na zawodach. Uzyskasz dostęp do intersujących statystyk.


Wpisuj wyniki na Maratony Polskie

Stwórzmy najlepszą drużynę w rankingu Maratony Polskie! Ranking