W roku 2018 wystartowaliśmy 290 razy.

Przeglądasz wyniki indywidualne. Zapraszamy do dodania swojego wyniku na zawodach.


XII Górski Bieg Entre

XII Górski Bieg Entre Strona organizatora
Data: 17.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 6,3 3 3:45 / 16,03 Życiówka 00:23:35

XXI Bieg Niepodległości WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA

XXI Bieg Niepodległości WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA Strona organizatora
Data: 11.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Amelia Trzaskowska 0,6 7 4:28 / 13,42 Życiówka 00:02:41
Łukasz Klaś 4,6 3 3:38 / 16,48 Życiówka 00:16:45
Dariusz Trzaskowski 4,6 14 4:09 / 14,44 00:19:07
Andrzej Ignatowicz 4,6 19 4:23 / 13,7 00:20:09
Zbigniew Mamla 4,6 36 4:38 / 12,95 Życiówka 00:21:19
Kuba Ignatowicz 4,6 41 4:45 / 12,62 Życiówka 00:21:52
Joanna Trzaskowska 4,6 65 5:06 / 11,77 00:23:27

30 Bieg Niepodległości

30 Bieg Niepodległości Strona organizatora
Data: 11.11.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 10 411 3:53 / 15,44 Życiówka 00:38:52
Dariusz Trzaskowski 10 782 4:05 / 14,71 00:40:47
Mariusz Suchodolski 10 0 4:43 / 12,74 00:47:06
Bartosz Prędota 10 4123 4:50 / 12,4 Życiówka 00:48:24
Krzysztof Prędota 10 4136 4:50 / 12,39 00:48:25
Krzysztof Mamiński 10 4567 4:54 / 12,24 Życiówka 00:49:01
Anna Gruzd 10 6859 5:14 / 11,45 Życiówka 00:52:25
Łukasz Klaś 10 9094 5:34 / 10,79 00:55:36
Marlena Dziedzic 10 10473 5:45 / 10,43 00:57:33

Las Vegas Marathon

Las Vegas Marathon Strona organizatora
Data: 11.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

City Trail #2

City Trail #2 Strona organizatora
Data: 10.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 15 3:35 / 16,71 00:17:57

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 238

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 238 Strona organizatora
Data: 10.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 7 4:02 / 14,86 00:20:11

Parkrun Jabłonna #117

Parkrun Jabłonna #117 Strona organizatora
Data: 10.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 25 5:25 / 11,09 00:27:03
Ola Prędota 5 33 5:58 / 10,05 00:29:51
Krzysztof Prędota 5 34 5:58 / 10,04 00:29:52
Marlena Dziedzic 5 39 6:09 / 9,75 00:30:47

Bieg do Herbacianego Domku #104

Bieg do Herbacianego Domku #104 Strona organizatora
Data: 04.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 10 24 5:03 / 11,88 00:50:30
Piotr Smoleński 10 26 5:08 / 11,7 00:51:17
Marlena Dziedzic 10 56 6:23 / 9,39 01:03:52

parkrun Jablonna # 116

parkrun Jablonna # 116 Strona organizatora
Data: 03.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 20 4:45 / 12,65 00:23:43

Parkrun Warszawa Żoliborz #237

Parkrun Warszawa Żoliborz #237 Strona organizatora
Data: 03.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 11 3:53 / 15,42 00:19:27
Piotr Smoleński 5 29 4:53 / 12,29 00:24:25
Joanna Trzaskowska 5 35 5:12 / 11,55 00:25:59
Marlena Dziedzic 5 45 5:58 / 10,04 00:29:52

parkrun Kędzierzyn-Koźle # 194

parkrun Kędzierzyn-Koźle # 194 Strona organizatora
Data: 03.11.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:43 / 16,13 00:18:36

SSE Airtricity Dublin Marathon 2018

SSE Airtricity Dublin Marathon 2018 Strona organizatora
Data: 28.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 10324 6:17 / 9,55 04:25:06
Rafał Kiliański 42,195 10322 6:17 / 9,55 04:25:06

Parkrun Jabłonna nr 115

Parkrun Jabłonna nr 115 Strona organizatora
Data: 27.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 10 4:38 / 12,97 00:23:08

Parkrun Żoliborz #236

Parkrun Żoliborz #236 Strona organizatora
Data: 27.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 3:56 / 15,24 00:19:41
Piotr Smoleński 5 25 4:56 / 12,17 00:24:39
Marlena Dziedzic 5 46 5:55 / 10,14 00:29:36

Parkrun Poolbeg Dublin

Parkrun Poolbeg Dublin Strona organizatora
Data: 27.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 79 5:02 / 11,93 Życiówka 00:25:09
Rafał Kiliański 5 88 5:07 / 11,74 00:25:33

parkrun Rumia #190

parkrun Rumia #190 Strona organizatora
Data: 27.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:45 / 16 00:18:45

Bieg do Herbacianego Domku #103

Bieg do Herbacianego Domku #103 Strona organizatora
Data: 24.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 11 5:28 / 10,99 00:54:37

parkrun Kraków #281

parkrun Kraków #281 Strona organizatora
Data: 20.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 4 3:35 / 16,74 00:17:55

parkrun Jabłonna # 114

parkrun Jabłonna # 114 Strona organizatora
Data: 20.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 17 5:02 / 11,93 00:25:09
Joanna Trzaskowska 5 21 5:15 / 11,44 00:26:13
Bartosz Prędota 5 31 5:49 / 10,31 00:29:06
Ola Prędota 5 35 6:04 / 9,88 00:30:22
Marlena Dziedzic 5 37 6:11 / 9,71 00:30:53

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 235

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 235 Strona organizatora
Data: 20.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 9 3:57 / 15,19 00:19:45

Test Coopera AWF Bielany

Test Coopera AWF Bielany Strona organizatora
Data: 20.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 1,7 0 7:04 / 8,5 Życiówka 00:12:00
Mariusz Suchodolski 2,77 0 4:20 / 13,85 Życiówka 00:12:00

Bieg do Herbacianego Domku #102

Bieg do Herbacianego Domku #102 Strona organizatora
Data: 17.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 35 5:56 / 10,1 00:59:25

Marathon Metz Mirabelle

Marathon Metz Mirabelle Strona organizatora
Data: 14.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 925 6:58 / 8,61 04:53:55

Wieliszewski Crossing jesień

Wieliszewski Crossing jesień Strona organizatora
Data: 14.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 6 3:53 / 15,42 00:38:54
Radek Gozdek 10 23 4:21 / 13,77 00:43:34
Krzysztof Prędota 10 25 4:23 / 13,7 00:43:47
Bartosz Prędota 10 123 5:15 / 11,42 00:52:32
Anna Gruzd 10 132 5:26 / 11,03 00:54:24

Łemkowyna Ultra Trail 150

Łemkowyna Ultra Trail 150 Strona organizatora
Data: 13.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 150 244 0:00 / ∞ 00:00:00

parkrun Działdowo #62

parkrun Działdowo #62 Strona organizatora
Data: 13.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:39 / 16,44 00:18:15

Parkrun Żoliborz #234

Parkrun Żoliborz #234 Strona organizatora
Data: 13.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 31 4:59 / 12,06 00:24:53

Biegnij Warszawo

Biegnij Warszawo Strona organizatora
Data: 07.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 319 4:17 / 14,03 00:42:46

Budapest Marathon

Budapest Marathon Strona organizatora
Data: 07.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 2481 6:17 / 9,56 04:24:50
Andrzej Strzałek 42,196 2755 6:28 / 9,29 Życiówka 04:32:40

Parkrun Jabłonna Nr 112

Parkrun Jabłonna Nr 112 Strona organizatora
Data: 06.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 4 4:23 / 13,69 00:21:55

parkrun Skierniewice #170

parkrun Skierniewice #170 Strona organizatora
Data: 06.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:45 / 16,03 00:18:43

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 235

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 235 Strona organizatora
Data: 06.10.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 8 4:12 / 14,31 00:20:58

IX Chotomowskie Pożegnanie Lata

IX Chotomowskie Pożegnanie Lata Strona organizatora
Data: 30.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 1 4:48 / 12,5 00:24:00

T-Mobile Bieg na Piątkę

T-Mobile Bieg na Piątkę Strona organizatora
Data: 30.09.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Robert Wlodkowski 5 0 3:39 / 16,47 Życiówka 00:18:13
Marek Antczak 5 109 3:43 / 16,13 Życiówka 00:18:36
Kuba Ignatowicz 5 447 4:30 / 13,34 Życiówka 00:22:29
Andrzej Ignatowicz 5 457 4:31 / 13,28 00:22:35
Anna Gruzd 5 805 4:49 / 12,47 Życiówka 00:24:03

40Maraton Warszawski

40Maraton Warszawski Strona organizatora
Data: 30.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Araźny 42,195 0 4:58 / 12,06 03:29:53
Krzysztof Prędota 42,195 1216 5:00 / 12,01 03:30:44
Elżbieta Cichońska 42,195 1215 5:00 / 12,01 03:30:44
Łukasz Klaś 42,195 1256 5:03 / 11,87 03:33:20
Agnieszka Żuraniewska 42,195 1257 5:03 / 11,87 Życiówka 03:33:20
Mariusz Suchodolski 42,195 0 6:14 / 9,63 Życiówka 04:22:57
Agnieszka Kulesza 42,195 0 7:00 / 8,57 04:55:17

ING Route du Vin

ING Route du Vin Strona organizatora
Data: 30.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 926 5:38 / 10,66 01:58:45

IV Triathlon Bielański

IV Triathlon Bielański Strona organizatora
Data: 29.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,1 9 4:03 / 14,79 Życiówka 00:08:31

9 Bieg Wegański

9 Bieg Wegański Strona organizatora
Data: 29.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Bieg do Herbacianego Domku #99

Bieg do Herbacianego Domku #99 Strona organizatora
Data: 26.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 10 11 5:15 / 11,42 00:52:33
Łukasz Klaś 10 19 5:47 / 10,38 00:57:48

Setka Stulecia Piątka z Lokajskim

Setka Stulecia Piątka z Lokajskim Strona organizatora
Data: 25.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 9 4:55 / 12,2 00:24:35
Marlena Dziedzic 5 21 6:05 / 9,86 00:30:26

III Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

III Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 22.09.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Chełm #12

parkrun Chełm #12 Strona organizatora
Data: 22.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:43 / 16,17 00:18:33

parkrun Warszawa-Praga # 276

parkrun Warszawa-Praga # 276 Strona organizatora
Data: 22.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 6 3:56 / 15,24 00:19:41
Ola Prędota 5 36 5:08 / 11,67 Życiówka 00:25:42

parkrun Jabłonna # 110

parkrun Jabłonna # 110 Strona organizatora
Data: 22.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 13 5:05 / 11,79 00:25:27

Parkrun Żoliborz #231

Parkrun Żoliborz #231 Strona organizatora
Data: 22.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 4 3:49 / 15,71 00:19:06
Anna Gruzd 5 32 4:58 / 12,06 00:24:52
Piotr Smoleński 5 36 5:05 / 11,81 00:25:24
Marlena Dziedzic 5 42 5:31 / 10,89 00:27:33

Bieg Przez Most (atest PZLA)

Bieg Przez Most (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 16.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 9 3:45 / 16,01 00:37:28
Krzysztof Prędota 10 83 4:25 / 13,56 00:44:14
Agnieszka Żuraniewska 10 92 4:29 / 13,38 00:44:51
Mariusz Suchodolski 10 134 4:41 / 12,8 Życiówka 00:46:52
Andrzej Ignatowicz 10 177 4:50 / 12,42 00:48:18
Piotr Smoleński 10 198 4:54 / 12,26 00:48:57
Bartosz Prędota 10 265 5:03 / 11,9 00:50:26
Wiola Krupińska 10 310 5:10 / 11,61 Życiówka 00:51:40
Iwona Stańczak 10 451 5:31 / 10,89 Życiówka 00:55:07
Rafał Kiliański 10 476 5:35 / 10,73 00:55:54
Joanna Trzaskowska 10 597 5:59 / 10,03 00:59:51
Zbigniew Mamla 10 604 6:01 / 9,98 01:00:07

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka 100, Sopot-Koszałkowo

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka 100, Sopot-Koszałkowo Strona organizatora
Data: 15.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 105 78 8:55 / 6,73 Życiówka 15:36:46

Triathlon Stryków 1/8 IM

Triathlon Stryków 1/8 IM Strona organizatora
Data: 15.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,25 10 4:11 / 14,34 00:21:58

Parkrun Jabłonna Nr 109

Parkrun Jabłonna Nr 109 Strona organizatora
Data: 15.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 5 4:38 / 12,94 00:23:11
Piotr Smoleński 5 13 5:05 / 11,81 00:25:24
Jan Jezierski 5 14 5:05 / 11,8 00:25:26
Rafał Kiliański 5 15 5:07 / 11,72 00:25:36

parkrun Warszawa-Praga # 275

parkrun Warszawa-Praga # 275 Strona organizatora
Data: 15.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 11 4:04 / 14,75 00:20:20
Krzysztof Prędota 5 12 4:06 / 14,66 00:20:28
Bartosz Prędota 5 13 4:06 / 14,61 Życiówka 00:20:32
Ola Prędota 5 57 5:21 / 11,22 00:26:44

Bieg do Herbacianego Domku #97

Bieg do Herbacianego Domku #97 Strona organizatora
Data: 12.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 10 18 5:10 / 11,61 00:51:42
Łukasz Klaś 10 26 5:43 / 10,5 00:57:07

Monte Kazura #5

Monte Kazura #5 Strona organizatora
Data: 11.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 6 4:53 / 12,3 00:24:23

II Królewski Półmaraton Warszawa Wilanów

II Królewski Półmaraton Warszawa Wilanów Strona organizatora
Data: 09.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 91 4:49 / 12,44 Życiówka 00:24:07
Elżbieta Cichońska 21,0975 108 4:57 / 12,12 01:44:28

Parkrun Jablonna # 108

Parkrun Jablonna # 108 Strona organizatora
Data: 08.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:16 / 14,04 00:21:22
Rafał Kiliański 5 18 5:08 / 11,7 00:25:39
Jan Jezierski 5 19 5:08 / 11,68 00:25:41

Parkrun Żoliborz #229

Parkrun Żoliborz #229 Strona organizatora
Data: 08.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 6 3:49 / 15,71 00:19:06
Krzysztof Prędota 5 13 4:27 / 13,48 00:22:15
Piotr Smoleński 5 25 5:11 / 11,59 00:25:53
Marlena Dziedzic 5 31 5:34 / 10,77 00:27:51
Bartosz Prędota 5 33 5:38 / 10,65 00:28:10
Ola Prędota 5 32 5:38 / 10,65 00:28:10

parkrun Łódź #324

parkrun Łódź #324 Strona organizatora
Data: 08.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:35 / 16,78 00:17:53

Castle Triathlon Malbork 1/8 IM

Castle Triathlon Malbork 1/8 IM Strona organizatora
Data: 08.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,55 9 4:10 / 14,43 Życiówka 00:23:05

Sudstroum Escher Kulturlaf 2018

Sudstroum Escher Kulturlaf 2018 Strona organizatora
Data: 08.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 16 395 5:34 / 10,78 01:29:02

Warsaw Track Cup mityng 3

Warsaw Track Cup mityng 3 Strona organizatora
Data: 05.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 1,5 15 3:11 / 18,82 Życiówka 00:04:47
Krzysztof Prędota 3 0 3:45 / 15,98 Życiówka 00:11:16
Bartosz Prędota 3 0 4:03 / 14,79 Życiówka 00:12:10
Marlena Dziedzic 3 0 5:56 / 10,1 00:17:49

Setka Stulecia Piątka z Papee

Setka Stulecia Piątka z Papee Strona organizatora
Data: 05.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 0 6:03 / 9,91 00:30:16

Triathlon Series Nieporęt 1/8 IM

Triathlon Series Nieporęt 1/8 IM Strona organizatora
Data: 02.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,25 9 4:06 / 14,64 00:21:31

11 Onkobieg

11 Onkobieg Strona organizatora
Data: 02.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Skórzec #37

parkrun Skórzec #37 Strona organizatora
Data: 01.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:57 / 15,2 00:19:44

parkrun Warszawa-Ursynow # 183 - 01/09/2018

parkrun Warszawa-Ursynow # 183 - 01/09/2018 Strona organizatora
Data: 01.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 2 3:56 / 15,27 00:19:39
Bartosz Prędota 5 21 4:32 / 13,22 00:22:42
Ola Prędota 5 54 5:42 / 10,52 00:28:31

parkrun Jabłonna #107

parkrun Jabłonna #107 Strona organizatora
Data: 01.09.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Jan Jezierski 5 12 5:01 / 11,96 00:25:05
Andrzej Ignatowicz 5 15 5:02 / 11,92 00:25:10
Kuba Ignatowicz 5 14 5:02 / 11,92 00:25:10

Półmaraton Praski

Półmaraton Praski Strona organizatora
Data: 01.09.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 21,0975 137 4:00 / 15,01 01:24:20
Marek Antczak 21,0975 366 4:17 / 14,02 Życiówka 01:30:17
Andrzej Strzałek 21,0975 2763 5:21 / 11,22 Życiówka 01:52:51
Anna Gruzd 21,0975 3303 5:31 / 10,86 Życiówka 01:56:32
Grzegorz Gancarz 21,0975 3550 5:36 / 10,72 01:58:03
Krzysztof Mamiński 21,0975 4065 5:44 / 10,46 Życiówka 02:01:04
Agnieszka Kulesza 21,0975 5350 6:16 / 9,57 02:12:16
Krzysztof Smyk 21,0975 5477 6:21 / 9,45 02:13:54
Elżbieta Jarzyńska 21,0975 5536 6:23 / 9,39 02:14:47

UTMB

UTMB Strona organizatora
Data: 31.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 171 0 0:00 / ∞ 00:00:00

Bieg do Herbacianego Domku #95

Bieg do Herbacianego Domku #95 Strona organizatora
Data: 29.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 3:53 / 15,45 00:38:50
Marek Antczak 10 5 4:11 / 14,32 00:41:54
Piotr Smoleński 10 26 5:14 / 11,45 00:52:25
Wojciech Gulkowski 10 27 5:16 / 11,39 00:52:41
Anna Gruzd 10 28 5:16 / 11,37 00:52:45

Garmin Iron Triathlon Augustów 1/8 IM

Garmin Iron Triathlon Augustów 1/8 IM Strona organizatora
Data: 25.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,25 15 4:11 / 14,36 00:21:56

Puchar Maratonu Warszawskiego

Puchar Maratonu Warszawskiego Strona organizatora
Data: 25.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 24 13 5:05 / 11,8 Życiówka 02:02:04
Łukasz Klaś 24 51 5:06 / 11,78 Życiówka 02:02:13

Parkrun Jablonna #106

Parkrun Jablonna #106 Strona organizatora
Data: 25.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:04 / 14,77 00:20:19
Krzysztof Prędota 5 8 4:12 / 14,27 00:21:01
Zbigniew Mamla 5 12 4:26 / 13,55 00:22:08
Łukasz Niewiński 5 13 4:35 / 13,11 00:22:53
Łukasz Jezierski 5 18 4:59 / 12,04 00:24:55
Piotr Smoleński 5 24 5:03 / 11,87 00:25:16
Wojciech Gulkowski 5 28 5:11 / 11,58 00:25:55
Anna Gruzd 5 36 5:15 / 11,42 00:26:16
Jan Jezierski 5 30 5:18 / 11,32 00:26:30
Ola Prędota 5 50 5:51 / 10,26 00:29:14
Marlena Dziedzic 5 63 6:12 / 9,67 00:31:02
Amelia Trzaskowska 5 73 6:45 / 8,9 Życiówka 00:33:43
Joanna Trzaskowska 5 74 6:45 / 8,89 00:33:44

Bieg do Herbacianego Domku #94

Bieg do Herbacianego Domku #94 Strona organizatora
Data: 22.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 10 4:41 / 12,79 00:46:54

Monte Kazura #4

Monte Kazura #4 Strona organizatora
Data: 21.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 11 4:58 / 12,07 00:24:51

Triathlon Kozienice - Sprint

Triathlon Kozienice - Sprint Strona organizatora
Data: 19.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,75 17 4:26 / 13,53 Życiówka 00:21:04

Polska Man Wolsztyn Triathlon

Polska Man Wolsztyn Triathlon Strona organizatora
Data: 19.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Izabela Kuchta 42,195 45 7:40 / 7,83 05:23:32

8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego

8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego Strona organizatora
Data: 19.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 21,0975 479 7:04 / 8,49 02:29:02

XIX Toyota Pólmaraton Wałbrzych

XIX Toyota Pólmaraton Wałbrzych Strona organizatora
Data: 19.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Jabłonna # 105

parkrun Jabłonna # 105 Strona organizatora
Data: 18.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:16 / 14,07 00:21:19
Andrzej Ignatowicz 5 13 5:02 / 11,92 00:25:10
Joanna Trzaskowska 5 14 5:08 / 11,67 00:25:42
Jan Jezierski 5 18 5:36 / 10,72 00:27:59

parkrun Rzeszów #81

parkrun Rzeszów #81 Strona organizatora
Data: 11.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:39 / 16,45 00:18:14

Parkun Żoliborz

Parkun Żoliborz Strona organizatora
Data: 11.08.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 8 4:03 / 14,81 00:20:15
Anna Gruzd 5 18 5:03 / 11,87 00:25:17

Chudy Wawrzyniec, Ujsoły

Chudy Wawrzyniec, Ujsoły Strona organizatora
Data: 11.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Bieg do Herbacianego Domku #93

Bieg do Herbacianego Domku #93 Strona organizatora
Data: 08.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 4:08 / 14,54 00:41:16
Piotr Smoleński 10 18 5:26 / 11,03 00:54:23
Wojciech Gulkowski 10 30 5:45 / 10,45 00:57:26
Rafał Kiliański 10 34 6:09 / 9,75 01:01:33
Elżbieta Jarzyńska 10 35 6:11 / 9,71 01:01:49
Ewa Gulkowska 10 36 6:16 / 9,57 01:02:40

Triathlon Siedlce - Sprint

Triathlon Siedlce - Sprint Strona organizatora
Data: 05.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,25 25 4:35 / 13,08 00:24:05

Ultramaraton Powstańca

Ultramaraton Powstańca Strona organizatora
Data: 05.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 24,6 6 4:20 / 13,86 Życiówka 01:46:30
Zbigniew Mamla 27,65 57 5:34 / 10,79 Życiówka 02:33:43

parkrun Pruszków #198

parkrun Pruszków #198 Strona organizatora
Data: 04.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:50 / 15,67 00:19:09

parkrun Jabłonna # 103

parkrun Jabłonna # 103 Strona organizatora
Data: 04.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:10 / 14,4 00:20:50
Łukasz Jezierski 5 13 4:50 / 12,43 00:24:08
Joanna Trzaskowska 5 20 5:03 / 11,87 00:25:17
Andrzej Ignatowicz 5 18 5:03 / 11,87 00:25:17
Piotr Smoleński 5 26 5:09 / 11,67 00:25:43
Jan Jezierski 5 25 5:19 / 11,27 00:26:37

Bieg do Herbacianego Domku #92

Bieg do Herbacianego Domku #92 Strona organizatora
Data: 01.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 11 5:13 / 11,5 00:52:11

Setka Stulecia Piątka z Kwaśniewską

Setka Stulecia Piątka z Kwaśniewską Strona organizatora
Data: 01.08.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 0 4:51 / 12,35 00:24:17
Marlena Dziedzic 5 15 5:58 / 10,06 00:29:50
Zuzanna Dziedzic 5 16 5:58 / 10,06 00:29:50

Triathlon Rawa Mazowiecka 1/10 IM

Triathlon Rawa Mazowiecka 1/10 IM Strona organizatora
Data: 29.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,2 12 4:06 / 14,65 Życiówka 00:17:12

Bieg Powstania Warszawskiego

Bieg Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 28.07.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 1670 4:58 / 12,06 00:49:45

Bieg Powstania Warszawskiego

Bieg Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 28.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 383 4:45 / 12,62 00:23:46
Łukasz Klaś 5 869 5:25 / 11,09 00:27:03
Agnieszka Kulesza 10 0 5:24 / 11,12 00:53:58
Anna Gruzd 10 3167 5:29 / 10,94 00:54:51
Iwona Stańczak 10 4151 5:48 / 10,34 00:58:02

parkrun Augustów #141

parkrun Augustów #141 Strona organizatora
Data: 28.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:48 / 15,76 00:19:02

parkrun Jablonna # 102

parkrun Jablonna # 102 Strona organizatora
Data: 28.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:08 / 14,49 00:20:42
Andrzej Ignatowicz 5 14 5:01 / 11,98 00:25:03

Setka Stulecia Piątka z Konopacką

Setka Stulecia Piątka z Konopacką Strona organizatora
Data: 25.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 5 4:48 / 12,52 00:23:58
Zuzanna Dziedzic 5 16 5:45 / 10,43 00:28:45
Marlena Dziedzic 5 17 5:45 / 10,42 00:28:47

Bieg do Herbacianego Domku #91

Bieg do Herbacianego Domku #91 Strona organizatora
Data: 25.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 5 4:28 / 13,46 00:44:35
Piotr Smoleński 10 11 5:18 / 11,33 00:52:57

Holmes Places Triathlon-wyścig sztafet

Holmes Places Triathlon-wyścig sztafet Strona organizatora
Data: 24.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 0 5:04 / 11,85 00:25:19

Triathlon Sława

Triathlon Sława Strona organizatora
Data: 22.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,688 11 3:59 / 15,06 Życiówka 00:18:41

BBL Lasy Lato

BBL Lasy Lato Strona organizatora
Data: 22.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 10 89 5:22 / 11,17 00:53:43

Parkun Żoliborz # 222

Parkun Żoliborz # 222 Strona organizatora
Data: 21.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 39 5:17 / 11,34 00:26:27

Parkrun Jabłonna nr 101

Parkrun Jabłonna nr 101 Strona organizatora
Data: 21.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:12 / 14,3 00:20:59
Zbigniew Mamla 5 3 4:26 / 13,51 00:22:12

Puchar Maratonu Warszawskiego

Puchar Maratonu Warszawskiego Strona organizatora
Data: 21.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 20 68 5:00 / 12 Życiówka 01:40:00

Piąty Bieg Chomika

Piąty Bieg Chomika Strona organizatora
Data: 19.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 10 122 5:52 / 10,24 00:58:37
Agnieszka Żuraniewska 10 112 5:52 / 10,23 00:58:38
Łukasz Klaś 10 124 5:52 / 10,22 00:58:41

City Trail onTour Warszawa

City Trail onTour Warszawa Strona organizatora
Data: 17.07.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5,01 17 3:34 / 16,79 00:17:54
Anna Gruzd 5 214 5:08 / 11,68 00:25:41

VIII Międzynarodowy Maraton Przyjaźni Druskienniki-Grodno

VIII Międzynarodowy Maraton Przyjaźni Druskienniki-Grodno Strona organizatora
Data: 15.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Strzałek 21,0975 74 12:29 / 4,81 04:23:24

Tarptautinis Draugystes maratonas

Tarptautinis Draugystes maratonas Strona organizatora
Data: 15.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Mauritius Marathon

Mauritius Marathon Strona organizatora
Data: 15.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 41 6:17 / 9,56 04:24:56

Parkrun Jablonna # 100

Parkrun Jablonna # 100 Strona organizatora
Data: 14.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 7 4:12 / 14,3 00:20:59
Piotr Smoleński 5 29 5:02 / 11,9 00:25:12
Jan Jezierski 5 36 5:28 / 10,99 00:27:18

Parkrun Jabłonna # 100

Parkrun Jabłonna # 100 Strona organizatora
Data: 14.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Garmin Iron Triathlon Piaseczno - 1/8 IM

Garmin Iron Triathlon Piaseczno - 1/8 IM Strona organizatora
Data: 14.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 19 3:56 / 15,25 00:19:40

3 Maraton BNT

3 Maraton BNT Strona organizatora
Data: 14.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,66 2 4:33 / 13,2 Życiówka 01:38:26
Zbigniew Mamla 21,095 5 5:08 / 11,7 Życiówka 01:48:11
Agnieszka Kulesza 21,66 0 5:37 / 10,69 Życiówka 02:01:33

TriCity Trail 2018

TriCity Trail 2018 Strona organizatora
Data: 08.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 81 12 6:20 / 9,48 Życiówka 08:32:37

Bydgoszcz Triathlon - Quadrathlon

Bydgoszcz Triathlon  - Quadrathlon Strona organizatora
Data: 08.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 2 4:07 / 14,57 00:20:35

parkrun Jabłonna #99

parkrun Jabłonna #99 Strona organizatora
Data: 07.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:26 / 13,54 00:22:09
Łukasz Jezierski 5 11 4:44 / 12,69 00:23:38
Andrzej Ignatowicz 5 13 5:02 / 11,94 00:25:08
Jan Jezierski 5 15 5:06 / 11,75 00:25:32

Wtórpol Triathlon Sprint

Wtórpol Triathlon Sprint Strona organizatora
Data: 01.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,2 12 4:07 / 14,56 Życiówka 00:21:26

Półmaraton Trzech Rzek

Półmaraton Trzech Rzek Strona organizatora
Data: 01.07.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,1 1 3:42 / 16,19 Życiówka 01:18:13
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 5:34 / 10,77 01:57:32

parkrun Warszawa-Zoliborz # 219

parkrun Warszawa-Zoliborz # 219 Strona organizatora
Data: 30.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 7 3:57 / 15,19 00:19:45

IV Bieg Tyma

IV Bieg Tyma Strona organizatora
Data: 30.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 0 23 ? / 0 Życiówka 00:04:26
Agnieszka Żuraniewska 0 52 ? / 0 00:05:09

parkrun Kołobrzeg # 172

 parkrun Kołobrzeg # 172 Strona organizatora
Data: 30.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:12 / 14,26 00:21:02
Joanna Trzaskowska 5 15 4:47 / 12,53 00:23:56

Super League Triathlon Poznań

Super League Triathlon Poznań Strona organizatora
Data: 30.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Izabela Kuchta 21,0975 428 5:46 / 10,41 02:01:33

Bieg do Herbacianego Domku #88

Bieg do Herbacianego Domku #88 Strona organizatora
Data: 27.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 12 5:10 / 11,59 00:51:45

35. Int. Trierer Stadtlauf

35. Int. Trierer Stadtlauf Strona organizatora
Data: 24.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 406 5:22 / 11,18 Życiówka 01:53:11

Wieliszewski Crossing lato

Wieliszewski Crossing lato Strona organizatora
Data: 24.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10,8 4 3:49 / 15,75 Życiówka 00:41:09
Joanna Trzaskowska 10,8 11 5:13 / 11,51 Życiówka 00:56:19
Elżbieta Cichońska 10,8 14 5:18 / 11,33 Życiówka 00:57:11
Anna Gruzd 10,8 32 5:38 / 10,66 Życiówka 01:00:47
Agnieszka Kulesza 10,8 0 6:18 / 9,53 Życiówka 01:08:00

parkrun Warszawa-Praga # 263

parkrun Warszawa-Praga # 263 Strona organizatora
Data: 23.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 6 3:52 / 15,54 Życiówka 00:19:18
Bartosz Prędota 5 20 4:27 / 13,47 00:22:16

parkrun Jabłonna # 97

parkrun Jabłonna # 97 Strona organizatora
Data: 23.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Jezierski 5 8 4:41 / 12,79 00:23:27
Piotr Smoleński 5 16 5:08 / 11,67 00:25:42
Joanna Trzaskowska 5 22 5:18 / 11,34 00:26:28
Jan Jezierski 5 22 5:24 / 11,12 00:26:58

Triathlon Susz - Sprint

Triathlon Susz - Sprint Strona organizatora
Data: 23.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,85 96 4:03 / 14,83 00:19:37

Parkrun Warszawa-Ursynow #173

 	Parkrun Warszawa-Ursynow #173 Strona organizatora
Data: 23.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 10 4:03 / 14,79 00:20:17

Nocny Kusy

Nocny Kusy Strona organizatora
Data: 21.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 2,65 12 3:29 / 17,22 Życiówka 00:09:14

Strona organizatora
Data: 21.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Warsaw Track Cup

Warsaw Track Cup Strona organizatora
Data: 20.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 0,4 0 2:38 / 22,86 Życiówka 00:01:03
Krzysztof Prędota 0,4 0 2:42 / 22,15 Życiówka 00:01:05
Anna Gruzd 0,4 0 3:22 / 17,78 Życiówka 00:01:21
Marlena Dziedzic 0,4 0 3:50 / 15,65 00:01:32
Łukasz Klaś 0,8 19 3:00 / 20 Życiówka 00:02:24
Bartosz Prędota 0,8 0 3:16 / 18,34 Życiówka 00:02:37
Krzysztof Prędota 1,5 0 3:24 / 17,65 Życiówka 00:05:06
Bartosz Prędota 1,5 0 3:52 / 15,52 Życiówka 00:05:48
Joanna Trzaskowska 1,5 0 4:08 / 14,52 00:06:12
Marlena Dziedzic 1,5 0 4:39 / 12,89 00:06:59
Łukasz Klaś 3 12 3:21 / 17,94 Życiówka 00:10:02
Joanna Trzaskowska 3 0 4:24 / 13,64 Życiówka 00:13:12

Garmin Iron Triathlon Elbląg - 1/8 IM (atest PZLA)

Garmin Iron Triathlon Elbląg - 1/8 IM (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 17.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,275 16 3:59 / 15,07 00:21:00

V Makowska Piętnastka

V Makowska Piętnastka Strona organizatora
Data: 17.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 15 5 5:17 / 11,35 Życiówka 01:19:19

Semi Marathon Meuse Grande Guerre

Semi Marathon Meuse Grande Guerre Strona organizatora
Data: 17.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 307 5:32 / 10,85 01:56:43

Cross Festiwal nad Pilicą 2018

Cross Festiwal nad Pilicą 2018 Strona organizatora
Data: 16.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 6:32 / 9,17 02:18:00

Bieg Ursynowa

Bieg Ursynowa Strona organizatora
Data: 16.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 75 3:30 / 17,16 00:17:29
Marek Antczak 5 173 3:48 / 15,82 00:18:58
Agnieszka Żuraniewska 5 0 4:13 / 14,22 00:21:06

Parkrun Warszawa Bródno #186

Parkrun Warszawa Bródno #186 Strona organizatora
Data: 16.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 15 4:52 / 12,35 00:24:18
Andrzej Ignatowicz 5 23 5:07 / 11,73 00:25:35
Andrzej Strzałek 5 24 5:08 / 11,7 Życiówka 00:25:38
Anna Gruzd 5 27 5:17 / 11,35 00:26:26
Bartosz Prędota 5 33 5:43 / 10,5 00:28:35
Marlena Dziedzic 5 34 5:50 / 10,29 00:29:09
Ola Prędota 5 37 5:55 / 10,15 00:29:33
Krzysztof Prędota 5 38 5:55 / 10,13 00:29:37
Marta Smoleńska 5 39 6:03 / 9,91 00:30:17
Piotr Smoleński 5 40 6:03 / 9,91 00:30:17

Bieg do Herbacianego Domku #86

Bieg do Herbacianego Domku #86 Strona organizatora
Data: 13.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 10 12 4:33 / 13,2 00:45:28
Agnieszka Żuraniewska 10 30 5:59 / 10,02 00:59:54
Łukasz Klaś 10 31 6:00 / 10,01 00:59:55

Setka Stulecia Piątka z Kucharem

Setka Stulecia Piątka z Kucharem Strona organizatora
Data: 13.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 6 4:58 / 12,09 00:24:49
Joanna Trzaskowska 5 0 4:59 / 12,04 00:24:55

Holmes Place Indoor Triathlon - edycja urodzinowa (bieg)

Holmes Place Indoor Triathlon - edycja urodzinowa (bieg) Strona organizatora
Data: 12.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,88 1 3:49 / 15,71 Życiówka 00:11:00

Mistrzostwa Polski Amatorów na 1 Milę

Mistrzostwa Polski Amatorów na 1 Milę Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 1,609 0 3:41 / 16,32 Życiówka 00:05:55
Joanna Trzaskowska 1,609 0 4:14 / 14,16 Życiówka 00:06:49

5150 Warsaw Triathlon

5150 Warsaw Triathlon Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 127 4:31 / 13,3 00:45:07

5 & 10 Miles Waterloo 1815

5 & 10 Miles Waterloo 1815 Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 16,09 312 5:47 / 10,36 Życiówka 01:33:11

Kielecki Bieg Górski

Kielecki Bieg Górski Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 22,3 4 4:43 / 12,72 Życiówka 01:45:09

Legionowska dycha

Legionowska dycha Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

III Piątnica Półmaraton POMAGAM

III Piątnica Półmaraton POMAGAM Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Comrades Marathon 2018

Comrades Marathon 2018 Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 90,184 5354 6:34 / 9,14 Życiówka 09:52:01

Wiązowna Trail

Wiązowna Trail Strona organizatora
Data: 10.06.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 10 0 6:31 / 9,2 01:05:14
Anna Gruzd 10 221 6:32 / 9,2 01:05:15

Memoriał im. Haliny Zielińskiej

Memoriał im. Haliny Zielińskiej Strona organizatora
Data: 09.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Ola Prędota 3,6 30 5:16 / 11,4 Życiówka 00:18:57

parkrun Jabłonna # 95

parkrun Jabłonna # 95 Strona organizatora
Data: 09.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 8 5:00 / 11,99 00:25:01
Joanna Trzaskowska 5 10 5:12 / 11,55 00:25:58
Agnieszka Kulesza 5 0 5:56 / 10,1 00:29:42
Piotr Smoleński 5 33 6:24 / 9,37 00:32:01
Marta Smoleńska 5 32 6:24 / 9,37 00:32:01

XI Bieg Marszałka Sulejówek

XI Bieg Marszałka Sulejówek Strona organizatora
Data: 09.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 10 27 4:08 / 14,49 00:41:24
Łukasz Jezierski 10 148 5:08 / 11,67 00:51:24
Jan Jezierski 10 183 5:22 / 11,18 00:53:40

III Memoriał im Zofi Morawskiej

III Memoriał im Zofi Morawskiej Strona organizatora
Data: 09.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 107 6:14 / 9,62 01:02:23

Monte Kazura #3

Monte Kazura #3 Strona organizatora
Data: 05.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 6 4:52 / 12,33 00:24:20

Garmin Iron Triathlon Ślesin - bieg

Garmin Iron Triathlon Ślesin - bieg Strona organizatora
Data: 03.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,85 17 3:50 / 15,67 00:18:34

Widdebierglaf

Widdebierglaf Strona organizatora
Data: 02.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 10 166 5:32 / 10,86 00:55:15

parkrun Chrzanów #176

parkrun Chrzanów #176 Strona organizatora
Data: 02.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:38 / 16,5 00:18:11
Agnieszka Żuraniewska 5 0 4:19 / 13,92 00:21:33

parkrun Jabłonna #94

parkrun Jabłonna #94 Strona organizatora
Data: 02.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 3 4:18 / 13,94 00:21:31
Andrzej Ignatowicz 5 8 4:54 / 12,26 00:24:28

Bieg Rzeźnika 80+, Komańcza - Cisna

Bieg Rzeźnika 80+, Komańcza - Cisna Strona organizatora
Data: 01.06.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Araźny 83 194 10:33 / 5,68 Życiówka 14:36:08
Przemek Romanów 83 230 10:47 / 5,56 14:55:17

Bieg do Herbacianego Domku #84

Bieg do Herbacianego Domku #84 Strona organizatora
Data: 30.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 1 4:00 / 15 00:40:00

V Bieg Po Złote Jabłko - Bieg Rodzinny

V Bieg Po Złote Jabłko - Bieg Rodzinny Strona organizatora
Data: 27.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 1,5 0 6:25 / 9,34 Życiówka 00:09:38
Mikołaj Romanów 1,5 0 6:25 / 9,34 Życiówka 00:09:38
Agnieszka Wójcik 1,5 0 6:25 / 9,34 Życiówka 00:09:38

V bieg po Złote Jabłko

V bieg po Złote Jabłko Strona organizatora
Data: 27.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 10 14 4:51 / 12,38 00:48:28
Jan Jezierski 10 30 5:28 / 10,99 00:54:37

V Pruszkowski Bieg Wolności

V Pruszkowski Bieg Wolności Strona organizatora
Data: 27.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 3 3:37 / 16,6 00:36:09

VIII Bieg Cichociemnych

VIII Bieg Cichociemnych Strona organizatora
Data: 26.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 10 55 5:06 / 11,76 00:51:02

II Półmaraton Zegrzyński

II Półmaraton Zegrzyński Strona organizatora
Data: 26.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 21,0975 84 5:06 / 11,77 01:47:32
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 6:04 / 9,88 02:08:05

VI Klubowa Mila TTT

VI Klubowa Mila TTT Strona organizatora
Data: 26.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 1,609 1 3:13 / 18,69 Życiówka 00:05:10
Łukasz Klaś 1,609 1 3:20 / 18,04 Życiówka 00:05:21
Zbigniew Araźny 1,609 1 3:24 / 17,61 00:05:29
Andrzej Ignatowicz 1,609 1 3:26 / 17,45 00:05:32
Krzysztof Prędota 1,609 7 3:39 / 16,41 00:05:53
Bartosz Prędota 1,609 7 3:53 / 15,45 Życiówka 00:06:15
Agnieszka Żuraniewska 1,609 2 3:54 / 15,41 00:06:16
Kuba Ignatowicz 1,609 7 4:19 / 13,92 Życiówka 00:06:56
Joanna Trzaskowska 1,609 2 4:19 / 13,92 00:06:56
Agnieszka Kulesza 1,609 2 4:19 / 13,89 Życiówka 00:06:57
Elżbieta Cichońska 1,609 7 4:27 / 13,5 00:07:09
Zuzanna Dziedzic 1,609 7 4:28 / 13,41 Życiówka 00:07:12
Anna Gruzd 1,609 2 4:31 / 13,29 Życiówka 00:07:16
Zbigniew Mamla 1,609 7 4:34 / 13,13 00:07:21
Marlena Dziedzic 1,609 2 4:44 / 12,67 00:07:37
Iwona Stańczak 1,609 2 4:45 / 12,65 Życiówka 00:07:38

Białołęcki Bieg Mam

Białołęcki Bieg Mam Strona organizatora
Data: 26.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Iwona Stańczak 5 23 6:08 / 9,78 00:30:41

Warsaw Track Cup 2018 #1

Warsaw Track Cup 2018 #1 Strona organizatora
Data: 23.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 0,4 13 2:42 / 22,15 00:01:05
Krzysztof Prędota 0,4 0 2:42 / 22,15 Życiówka 00:01:05
Joanna Trzaskowska 0,4 0 3:12 / 18,7 00:01:17
Marlena Dziedzic 0,4 0 3:48 / 15,82 00:01:31
Andrzej Ignatowicz 0,8 29 2:59 / 20,14 00:02:23
Krzysztof Prędota 0,8 0 3:02 / 19,73 Życiówka 00:02:26
Agnieszka Żuraniewska 0,8 0 3:28 / 17,35 00:02:46
Joanna Trzaskowska 0,8 0 3:34 / 16,84 Życiówka 00:02:51
Marlena Dziedzic 0,8 0 4:19 / 13,91 00:03:27

GP ŻOLIBORZA Bieg 3

GP ŻOLIBORZA Bieg 3 Strona organizatora
Data: 23.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 10 19 4:08 / 14,53 00:41:18
Anna Gruzd 10 111 5:21 / 11,22 00:53:28

VIII Półmaraton Szelkowski

VIII Półmaraton Szelkowski Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 21,0975 5 5:42 / 10,52 02:00:20

XXII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie

XXII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 9 3:38 / 16,53 Życiówka 01:16:34

Salomon Ultra Trail Hungary

Salomon Ultra Trail Hungary Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 112 83 10:06 / 5,94 Życiówka 18:51:39

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE)

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE) Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 42,195 320 7:56 / 7,56 05:34:48
Grzegorz Gancarz 42,195 319 7:56 / 7,56 05:34:48

II Piątka Pomarańczowej Pomocy

II Piątka Pomarańczowej Pomocy Strona organizatora
Data: 20.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 55 3:49 / 15,69 00:19:07

Puchar Maratonu Warszawskiego

Puchar Maratonu Warszawskiego Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 9,7 0 4:39 / 12,91 Życiówka 00:45:05

Parkrun Warszawa-Ursynów #168

Parkrun Warszawa-Ursynów #168 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:30 / 17,14 00:17:30

Parkrun Jabłonna #92

Parkrun Jabłonna #92 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 12 4:43 / 12,7 00:23:37
Joanna Trzaskowska 5 25 5:10 / 11,61 00:25:50
Marlena Dziedzic 5 37 5:42 / 10,53 00:28:30

Parkrun Warszawa-Praga #258

Parkrun Warszawa-Praga #258 Strona organizatora
Data: 19.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:42 / 16,2 00:18:31
Krzysztof Prędota 5 11 3:53 / 15,45 00:19:25

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Warszawska Olimpiada Młodzieży Strona organizatora
Data: 17.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 1,5 10 3:44 / 16,07 Życiówka 00:05:36

Monte Kazura #2

Monte Kazura #2 Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 11 4:53 / 12,3 00:24:23

Bieg do Herbacianego Domku #83

Bieg do Herbacianego Domku #83 Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 12 5:36 / 10,73 00:55:56
Agnieszka Żuraniewska 10 0 5:36 / 10,73 00:55:56

PIĄTKA Z WAJSÓWNĄ

PIĄTKA Z WAJSÓWNĄ Strona organizatora
Data: 16.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 1 4:36 / 13,02 00:23:02
Marlena Dziedzic 5 0 6:01 / 9,97 00:30:06

Białystok 5k City Run

Białystok 5k City Run Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 5 53 4:16 / 14,04 00:21:22

Bieg Łomianek

Bieg Łomianek Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 9 3:39 / 16,42 00:36:33
Agnieszka Kulesza 10 0 5:23 / 11,15 00:53:50

Maraton Lubelski

Maraton Lubelski Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 42,195 142 5:24 / 11,1 03:48:11

VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock

VI Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 20 4:34 / 13,13 00:45:41

PKO Białystok Półmaraton

PKO Białystok Półmaraton Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 21,0975 1596 5:46 / 10,4 02:01:44
Marlena Dziedzic 21,0975 1656 5:50 / 10,28 02:03:05
Krzysztof Smyk 21,0975 2746 6:52 / 8,74 02:24:47

VI Bieg Łosia 17,4 km

VI Bieg Łosia 17,4 km Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 17,4 54 5:13 / 11,49 Życiówka 01:30:54

I Triathlon Nadwiślański

I Triathlon Nadwiślański Strona organizatora
Data: 13.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 2,5 5 4:45 / 12,64 Życiówka 00:11:52
Andrzej Ignatowicz 2,5 6 4:45 / 12,62 00:11:53

BohaterRun

BohaterRun Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 10 50 5:19 / 11,3 Życiówka 00:53:06

Parkrun Zoliborz # 212

Parkrun Zoliborz # 212 Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 28 5:20 / 11,24 00:26:41

Sztafeta Maratońska Ekiden

Sztafeta Maratońska Ekiden Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Iwona Stańczak 5 0 5:19 / 11,27 00:26:37
Andrzej Ignatowicz 10 19 3:59 / 15,08 00:39:47

Parkrun Jabłonna nr 91

Parkrun Jabłonna nr 91 Strona organizatora
Data: 12.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 5 4:20 / 13,84 00:21:41
Radek Gozdek 5 8 4:31 / 13,26 00:22:37
Joanna Trzaskowska 5 13 4:49 / 12,45 00:24:06
Marlena Dziedzic 5 32 5:51 / 10,24 00:29:17

GP ŻOLIBORZA Bieg 2

GP ŻOLIBORZA Bieg 2 Strona organizatora
Data: 09.05.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 10 14 4:08 / 14,53 00:41:18
Anna Gruzd 10 96 5:17 / 11,35 00:52:53

18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (atest PZLA)

18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 06.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 1,609 13 3:14 / 18,57 00:05:12
Marlena Dziedzic 1,609 104 4:42 / 12,76 00:07:34

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 5,3 2 4:41 / 12,8 Życiówka 00:24:51

parkrun Warszawa-Żoliborz # 211

parkrun Warszawa-Żoliborz # 211 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 20 4:26 / 13,54 00:22:09
Joanna Trzaskowska 5 28 4:46 / 12,58 00:23:51

parkrun Jabłonna #90

parkrun Jabłonna #90 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 17 5:00 / 12 00:25:00
Przemek Romanów 5 25 5:22 / 11,18 00:26:50
Agnieszka Wójcik 5 43 6:28 / 9,29 00:32:18

Parkrun Ełk #83

Parkrun Ełk #83 Strona organizatora
Data: 05.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:35 / 16,73 00:17:56

7 Bieg z Maskotką

7 Bieg z Maskotką Strona organizatora
Data: 03.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Amelia Trzaskowska 0,7 0 4:41 / 12,79 Życiówka 00:03:17
Natalia Ignatowicz 0,7 0 7:43 / 7,78 Życiówka 00:05:24

28. BiegKonstytucji 3 Maja

28. BiegKonstytucji 3 Maja Strona organizatora
Data: 03.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 401 4:23 / 13,68 00:21:56
Joanna Trzaskowska 5 889 4:48 / 12,48 00:24:02
Andrzej Ignatowicz 5 1160 4:59 / 12,05 00:24:54
Kuba Ignatowicz 5 1336 5:06 / 11,78 00:25:28
Anna Gruzd 5 1948 5:24 / 11,1 00:27:02
Iwona Stańczak 5 2092 5:29 / 10,94 00:27:25
Marlena Dziedzic 5 2282 5:35 / 10,75 00:27:54

VI Bieg Flagi

VI Bieg Flagi Strona organizatora
Data: 02.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 10 458 5:35 / 10,74 00:55:53

Półmaraton Chełmżyński

Półmaraton Chełmżyński Strona organizatora
Data: 01.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,4 6 3:47 / 15,84 Życiówka 01:21:03

III Duathlon Garwoliński

III Duathlon Garwoliński Strona organizatora
Data: 01.05.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,45 4 4:04 / 14,72 Życiówka 00:09:59
Andrzej Ignatowicz 5 3 3:55 / 15,33 00:19:34

Parkrun Jabłonna

Parkrun Jabłonna Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 2 3:55 / 15,35 00:19:33
Anna Gruzd 5 25 5:18 / 11,34 00:26:28
Agnieszka Kulesza 5 26 5:18 / 11,32 00:26:30

Parkrun Pruszków #184

Parkrun Pruszków #184 Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:34 / 16,84 00:17:49

Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów 10000m

Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów 10000m Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 10 16 4:34 / 13,11 00:45:45
Łukasz Niewiński 10 17 4:35 / 13,11 00:45:47

Parkrun Żoliborz #210

Parkrun Żoliborz #210 Strona organizatora
Data: 28.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 39 5:22 / 11,17 00:26:52

Bieg do Herbacianego Domku #82

Bieg do Herbacianego Domku #82 Strona organizatora
Data: 25.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 16 4:59 / 12,05 00:49:47

Indoor Triathlon Holmes Place - Finał

Indoor Triathlon Holmes Place - Finał Strona organizatora
Data: 24.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:54 / 15,38 00:19:30

Bieg Oshee 10km

Bieg Oshee 10km Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 2013 4:53 / 12,28 00:48:51
Marlena Dziedzic 10 3256 5:16 / 11,38 00:52:43
Andrzej Ignatowicz 10 3925 5:27 / 11 00:54:32

Namur International Marathon

Namur International Marathon Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 954 6:19 / 9,51 04:26:16

ORLEN Warsaw Marathon 2018

ORLEN Warsaw Marathon 2018 Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 42,195 42 3:53 / 15,46 02:43:47
Łukasz Klaś 42,195 83 4:02 / 14,89 Życiówka 02:49:59
Łukasz Niewiński 42,195 177 4:13 / 14,21 Życiówka 02:58:09
Robert Wlodkowski 42,195 306 4:25 / 13,56 Życiówka 03:06:40
Krzysztof Prędota 42,195 797 4:53 / 12,27 03:26:21
Agnieszka Kulesza 42,195 0 6:16 / 9,56 Życiówka 04:24:43

Almaty Marathon 2018

Almaty Marathon 2018 Strona organizatora
Data: 22.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 21,0975 738 5:50 / 10,3 02:02:54

Niepokorny Mnich

Niepokorny Mnich Strona organizatora
Data: 21.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Warszawa Praga #254

Parkrun Warszawa Praga #254 Strona organizatora
Data: 21.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 5 3:44 / 16,04 00:18:42
Bartosz Prędota 5 26 4:35 / 13,07 00:22:57
Marlena Dziedzic 5 42 5:15 / 11,42 00:26:16

Bieg do Herbacianego Domku #81

Bieg do Herbacianego Domku #81 Strona organizatora
Data: 18.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 13 4:58 / 12,07 00:49:42

Setka Stulecia Piątka z Walasiewicz

Setka Stulecia Piątka z Walasiewicz Strona organizatora
Data: 18.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 4 4:46 / 12,59 00:23:50
Zuzanna Dziedzic 5 14 5:36 / 10,71 00:28:01
Marlena Dziedzic 5 15 5:38 / 10,66 00:28:09
Ewa Gulkowska 5 16 5:41 / 10,57 00:28:23

Bieg SGH

Bieg SGH Strona organizatora
Data: 15.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zuzanna Dziedzic 1 34 5:15 / 11,43 Życiówka 00:05:15
Bartosz Prędota 5 160 4:29 / 13,4 00:22:23
Zbigniew Mamla 5 282 5:02 / 11,91 00:25:11
Iwona Stańczak 5 352 5:19 / 11,3 Życiówka 00:26:33
Elżbieta Cichońska 5 404 5:30 / 10,91 00:27:30
Marlena Dziedzic 5 566 5:57 / 10,08 00:29:46
Łukasz Niewiński 10 19 3:51 / 15,58 Życiówka 00:38:31
Krzysztof Prędota 10 24 4:30 / 13,32 00:45:02
Zbigniew Araźny 10 158 4:57 / 12,13 00:49:27
Rafał Świć 10 162 4:58 / 12,09 00:49:37
Małgorzata Świć 10 288 5:27 / 11,02 00:54:27
Elżbieta Cichońska 10 314 5:30 / 10,9 00:55:02
Elżbieta Jarzyńska 10 405 5:56 / 10,1 Życiówka 00:59:25
Piotr Smoleński 10 412 5:58 / 10,07 00:59:35
Rafał Kiliański 10 413 5:58 / 10,07 00:59:36

VIII Łomża Półmaraton

VIII Łomża Półmaraton Strona organizatora
Data: 15.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 1 3:53 / 15,42 01:22:04

Parkun Żoliborz

Parkun Żoliborz Strona organizatora
Data: 14.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 26 4:25 / 13,58 00:22:05
Joanna Trzaskowska 5 38 4:43 / 12,72 00:23:35
Kuba Ignatowicz 5 49 4:52 / 12,32 00:24:21
Andrzej Ignatowicz 5 50 4:52 / 12,31 00:24:22
Anna Gruzd 5 56 5:02 / 11,94 00:25:08
Marlena Dziedzic 5 70 5:21 / 11,21 00:26:45

V Bieg Wąskotorowy Józefów

V Bieg Wąskotorowy Józefów Strona organizatora
Data: 14.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Artis Inddor Triathlon - Super Sprint

Artis Inddor Triathlon - Super Sprint Strona organizatora
Data: 12.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3 4 3:57 / 15,21 00:11:50

GP Żoliborza Bieg 1

GP Żoliborza Bieg 1 Strona organizatora
Data: 11.04.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 4,8 115 5:39 / 10,61 Życiówka 00:27:09
Marlena Dziedzic 4,8 155 6:04 / 9,88 Życiówka 00:29:09

Schneider Electric Marathon de Paris

Schneider Electric Marathon de Paris Strona organizatora
Data: 08.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 25982 6:27 / 9,3 04:32:11

Wieliszewski Crossing wiosna

Wieliszewski Crossing wiosna Strona organizatora
Data: 08.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 12,5 6 3:54 / 15,38 Życiówka 00:48:46
Radek Gozdek 12,5 7 4:03 / 14,8 Życiówka 00:50:41
Agnieszka Żuraniewska 12,5 4 4:47 / 12,56 Życiówka 00:59:42
Joanna Trzaskowska 12,5 10 5:30 / 10,92 Życiówka 01:08:41
Łukasz Jezierski 12,5 116 5:50 / 10,28 Życiówka 01:12:58
Agnieszka Kulesza 12,5 0 6:09 / 9,75 Życiówka 01:16:56
Anna Gruzd 12,5 35 6:10 / 9,74 Życiówka 01:17:02
Marlena Dziedzic 12,5 39 6:12 / 9,68 Życiówka 01:17:31
Paulina Rosołowska 12,5 55 6:36 / 9,1 Życiówka 01:22:25

Kierunek Ultra Hańcza 18', Turtul

Kierunek Ultra Hańcza 18', Turtul Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 63 50 7:26 / 8,07 Życiówka 07:48:16
Przemek Romanów 63 55 7:28 / 8,04 Życiówka 07:49:59

Półmaraton Leśny na Żarcie

Półmaraton Leśny na Żarcie Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 5 3:57 / 15,17 01:23:26
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 5:47 / 10,36 02:02:11

Parkrun Żoliborz #207

Parkrun Żoliborz #207 Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 3 3:47 / 15,86 00:18:55
Rafał Kiliański 5 24 5:19 / 11,29 00:26:34
Piotr Smoleński 5 26 5:30 / 10,91 00:27:30
Marlena Dziedzic 5 30 5:39 / 10,61 00:28:16
Elżbieta Jarzyńska 5 29 5:39 / 10,61 Życiówka 00:28:16
Krzysztof Prędota 5 31 5:39 / 10,61 00:28:17
Łukasz Klaś 5 33 5:41 / 10,56 00:28:24

parkrun Jabłonna # 86

parkrun Jabłonna # 86 Strona organizatora
Data: 07.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 16 5:19 / 11,28 00:26:36

Bieg do Herbacianego Domku #80

Bieg do Herbacianego Domku #80 Strona organizatora
Data: 04.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 1 3:46 / 15,93 00:37:40

Strona organizatora
Data: 01.04.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Kraków #252

parkrun Kraków #252 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 5 3:32 / 16,95 00:17:42

Parkrun Żoliborz #206

Parkrun Żoliborz #206 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 19 4:22 / 13,74 00:21:50
Marlena Dziedzic 5 38 5:37 / 10,68 00:28:05
Piotr Smoleński 5 39 5:37 / 10,68 00:28:06
Krzysztof Prędota 5 40 5:38 / 10,66 00:28:08

Parkrun Warszawa-Praga #251

Parkrun Warszawa-Praga #251 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 5 1 3:34 / 16,84 00:17:49

Parkrun Jabłonna Nr 85

Parkrun Jabłonna Nr 85 Strona organizatora
Data: 31.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:01 / 14,91 00:20:07
Zbigniew Mamla 5 5 4:21 / 13,81 00:21:43
Joanna Trzaskowska 5 14 5:03 / 11,88 00:25:15
Agnieszka Kulesza 5 0 6:01 / 9,96 00:30:07

Bieg do Herbacianego Domku #79

Bieg do Herbacianego Domku #79 Strona organizatora
Data: 28.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 5 4:22 / 13,75 00:43:38

Półmaraton Warszawski

Półmaraton Warszawski Strona organizatora
Data: 25.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 21,0975 81 3:37 / 16,59 Życiówka 01:16:18
Łukasz Klaś 21,0975 143 3:44 / 16,04 Życiówka 01:18:55
Radek Gozdek 21,0975 210 3:47 / 15,85 01:19:51
Łukasz Niewiński 21,0975 280 3:52 / 15,5 Życiówka 01:21:41
Robert Wlodkowski 21,0975 524 4:02 / 14,88 Życiówka 01:25:04
Dariusz Trzaskowski 21,0975 734 4:10 / 14,38 01:28:01
Krzysztof Prędota 21,0975 1342 4:23 / 13,67 01:32:38
Agnieszka Żuraniewska 21,0975 2186 4:38 / 12,95 Życiówka 01:37:43
Zbigniew Mamla 21,0975 2487 4:42 / 12,77 01:39:06
Marek Antczak 21,0975 3462 4:57 / 12,11 01:44:34
Zbigniew Araźny 21,0975 3940 4:59 / 12,05 01:45:05
Rafał Świć 21,0975 6202 5:22 / 11,19 01:53:07
Andrzej Strzałek 21,0975 7490 5:25 / 11,08 01:54:15
Anna Gruzd 21,0975 8109 5:44 / 10,45 02:01:05
Agnieszka Kulesza 21,0975 8642 5:52 / 10,24 02:03:40
Marlena Dziedzic 21,0975 8811 5:55 / 10,15 02:04:42
Ewa Gulkowska 21,0975 9914 6:12 / 9,68 02:10:46
Elżbieta Jarzyńska 21,0975 3777 6:12 / 9,68 Życiówka 02:10:46
Krzysztof Smyk 21,0975 10082 6:15 / 9,59 Życiówka 02:11:57

parkrun Warszawa-Zoliborz # 205

parkrun Warszawa-Zoliborz # 205 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 19 4:41 / 12,79 00:23:27
Krzysztof Prędota 5 33 5:30 / 10,91 00:27:30
Rafał Kiliański 5 32 5:30 / 10,91 00:27:30
Piotr Smoleński 5 34 5:38 / 10,65 00:28:10

parkrun Jabłonna # 84

parkrun Jabłonna # 84 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:07 / 14,6 00:20:33
Joanna Trzaskowska 5 13 5:14 / 11,45 00:26:12

Parkrun Warszawa-Praga #250

Parkrun Warszawa-Praga #250 Strona organizatora
Data: 24.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 94 6:29 / 9,25 00:32:25

Bieg do Herbacianego Domku #78

Bieg do Herbacianego Domku #78 Strona organizatora
Data: 21.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 7 4:38 / 12,95 00:46:20
Łukasz Klaś 10 8 4:38 / 12,94 00:46:23

Indoor Triathlon Holmes Place #5

Indoor Triathlon Holmes Place #5 Strona organizatora
Data: 20.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 7 4:16 / 14,08 00:21:18

City Trail 6

City Trail 6 Strona organizatora
Data: 18.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 25 3:43 / 16,16 00:18:34
Zbigniew Araźny 5 33 3:52 / 15,52 00:19:20
Zbigniew Mamla 5 106 4:21 / 13,79 00:21:45
Agnieszka Żuraniewska 5 117 4:23 / 13,68 00:21:56
Radek Gozdek 5,01 159 4:40 / 12,85 00:23:24
Anna Gruzd 5 239 5:06 / 11,76 00:25:31
Marlena Dziedzic 5 342 5:50 / 10,29 00:29:09

Parkrun Jablonna # 83

Parkrun Jablonna # 83 Strona organizatora
Data: 17.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:18 / 13,96 00:21:29
Andrzej Ignatowicz 5 5 4:48 / 12,49 00:24:01

parkrun Warszawa-Ursynow # 159

parkrun Warszawa-Ursynow # 159 Strona organizatora
Data: 17.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 36 5:13 / 11,51 00:26:04
Krystian Kochanek 5 38 5:13 / 11,49 00:26:06

Setka Stulecia Piątka z Marusarzem

Setka Stulecia Piątka z Marusarzem Strona organizatora
Data: 14.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 3 4:47 / 12,53 00:23:57
Zuzanna Dziedzic 5 6 5:22 / 11,19 Życiówka 00:26:48
Marlena Dziedzic 5 7 5:25 / 11,07 00:27:06

Bieg do Herbacianego Domku #77

Bieg do Herbacianego Domku #77 Strona organizatora
Data: 14.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 4 4:19 / 13,9 00:43:10

10 Miles de Charleroi

10 Miles de Charleroi Strona organizatora
Data: 11.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 16 488 5:37 / 10,67 01:29:59

Bieg Kazików

Bieg Kazików Strona organizatora
Data: 11.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 10 185 4:21 / 13,8 Życiówka 00:43:29

parkrun Jablonna # 82

parkrun Jablonna # 82 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:08 / 14,54 00:20:38

parkrun Poznań #294

parkrun Poznań #294 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 92 5:17 / 11,35 00:26:26

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 5

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 5 Strona organizatora
Data: 10.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 6 3:46 / 15,94 00:37:41

38 Półmaraton Wiązowski

38 Półmaraton Wiązowski Strona organizatora
Data: 04.03.2018

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 18 3:38 / 16,53 01:16:36
Łukasz Niewiński 21,0975 110 4:09 / 14,46 01:27:34
Agnieszka Kulesza 21,0975 0 5:27 / 11 01:55:04

Spa Francorchamps Run

Spa Francorchamps Run Strona organizatora
Data: 03.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 36 6:46 / 8,86 04:45:45

parkrun Jabłonna # 81

parkrun Jabłonna # 81 Strona organizatora
Data: 03.03.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:11 / 14,32 00:20:57
Zbigniew Mamla 5 6 4:22 / 13,75 00:21:49
Przemek Romanów 5 8 4:34 / 13,16 00:22:48
Radek Gozdek 5 14 4:53 / 12,3 00:24:24
Joanna Trzaskowska 5 20 5:11 / 11,58 00:25:54

Bieg do Herbacianego Domku #75

Bieg do Herbacianego Domku #75 Strona organizatora
Data: 28.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 9 4:46 / 12,6 00:47:37

Setka Stulecia Piątka z Jędrzejowską

Setka Stulecia Piątka z Jędrzejowską Strona organizatora
Data: 28.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 0 4:51 / 12,35 00:24:17
Zuzanna Dziedzic 5 11 5:47 / 10,38 00:28:54
Marlena Dziedzic 5 12 5:47 / 10,37 00:28:56

Parkrun Jablonna # 80

Parkrun Jablonna # 80 Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:25 / 13,58 00:22:05

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 4

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 4 Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 7 3:44 / 16,07 00:37:22
Zbigniew Mamla 10 109 4:37 / 12,98 00:46:14

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80+, Supraśl

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80+, Supraśl Strona organizatora
Data: 24.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 83 43 7:35 / 7,91 Życiówka 10:29:50

Indoor Triathlon Holmes Place #4

Indoor Triathlon Holmes Place #4 Strona organizatora
Data: 20.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:48 / 15,8 00:18:59

City Trail 5

City Trail 5 Strona organizatora
Data: 18.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5,01 15 3:32 / 17,02 00:17:40
Zbigniew Mamla 5 111 4:18 / 13,98 00:21:28
Agnieszka Żuraniewska 5 118 4:20 / 13,87 00:21:38
Anna Gruzd 5 279 5:03 / 11,87 00:25:16
Marlena Dziedzic 5 448 6:00 / 10 00:30:00

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 3

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 3 Strona organizatora
Data: 17.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 8 3:41 / 16,25 Życiówka 00:36:57
Przemek Romanów 10 140 4:37 / 13,01 00:46:08
Zbigniew Mamla 10 161 4:42 / 12,75 00:47:04

parkrun Warszawa-Żoliborz # 200

parkrun Warszawa-Żoliborz # 200 Strona organizatora
Data: 17.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 9 4:12 / 14,29 00:21:00
Joanna Trzaskowska 5 20 4:42 / 12,75 00:23:32
Bartosz Prędota 5 30 5:22 / 11,17 00:26:51
Krzysztof Prędota 5 31 5:22 / 11,17 00:26:52

Strona organizatora
Data: 10.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Warszawa-UBródno #169

Parkrun Warszawa-UBródno #169 Strona organizatora
Data: 10.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:46 / 15,96 00:18:48

Wieliszewski Crossing zima

Wieliszewski Crossing zima Strona organizatora
Data: 04.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 9,6 5 3:50 / 15,64 Życiówka 00:36:50
Radek Gozdek 10 6 3:41 / 16,27 00:36:53
Dariusz Trzaskowski 9,6 34 4:29 / 13,41 Życiówka 00:42:58
Agnieszka Żuraniewska 9,6 3 4:42 / 12,75 Życiówka 00:45:11
Andrzej Ignatowicz 9,6 91 5:01 / 11,98 Życiówka 00:48:06
Joanna Trzaskowska 9,6 11 5:10 / 11,61 Życiówka 00:49:38
Łukasz Jezierski 9,6 0 5:12 / 11,54 Życiówka 00:49:56
Agnieszka Kulesza 9,6 16 5:14 / 11,45 Życiówka 00:50:18
Jan Jezierski 9,6 154 5:27 / 11,02 Życiówka 00:52:16
Anna Gruzd 9,6 39 5:41 / 10,56 Życiówka 00:54:32
Marlena Dziedzic 9,6 68 6:00 / 10 Życiówka 00:57:37

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 2

XV Zimowe Biegi Górskie, Falenica. Bieg Nr 2 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 9 3:45 / 15,99 00:37:34
Przemek Romanów 10 167 4:44 / 12,66 00:47:24
Zbigniew Mamla 10 191 4:48 / 12,49 00:48:03

Milano Nord parkrun # 71

Milano Nord parkrun # 71 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 1 3:39 / 16,42 Życiówka 00:18:16

Parkrun Jabłonna #77

Parkrun Jabłonna #77 Strona organizatora
Data: 03.02.2018

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:28 / 13,45 00:22:18
Joanna Trzaskowska 5 14 5:09 / 11,64 00:25:46
Andrzej Ignatowicz 5 15 5:09 / 11,64 00:25:47
Marlena Dziedzic 5 27 5:50 / 10,29 00:29:09